- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Benjamin
Aktuální počasí Benjamin
Aktuální počasí přímo pro město Benjamin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 16°C |
