Aktuální počasí Beni Isguen
Aktuální počasí přímo pro město Beni Isguen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 22°C |
