- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Bengkanwan
Aktuální počasí Bengkanwan
Aktuální počasí přímo pro město Bengkanwan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 26°C |
