- Počasí
- Rusko
- Lipetsk Oblast
- Belyayevo
Aktuální počasí Belyayevo
Aktuální počasí přímo pro město Belyayevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
