- Počasí
- Portugalsko
- Bragança
- Belver
Aktuální počasí Belver
Aktuální počasí přímo pro město Belver. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
