Aktuální počasí Belvedere Marittimo
Aktuální počasí přímo pro město Belvedere Marittimo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 13. 5. (14:00) do 13. 5. (20:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 16°C |
