Aktuální počasí Belpech
Aktuální počasí přímo pro město Belpech. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 3. 4. (00:00)
Silný déšť a povodně
Platí do 3. 4. (00:00)
Sníh
Platí do 3. 4. (00:00)
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
