- Počasí
- Spojené státy americké
- Kentucky
- Bellevue
Aktuální počasí Bellevue
Aktuální počasí přímo pro město Bellevue. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
