- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Bellara
Aktuální počasí Bellara
Aktuální počasí přímo pro město Bellara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 21°C |
