- Počasí
- Burkina Faso
- Sahel
- Béléhédé
Aktuální počasí Béléhédé
Aktuální počasí přímo pro město Béléhédé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 33°C |
