- Počasí
- Makedonie
- Kriva Palanka
- Belavinci
Aktuální počasí Belavinci
Aktuální počasí přímo pro město Belavinci. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (12:00)
Silný déšť
Platí do 2. 4. (23:00)
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 7°C |
