- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Bela
Aktuální počasí Bela
Aktuální počasí přímo pro město Bela. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
