Aktuální počasí Beizu
Aktuální počasí přímo pro město Beizu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
