- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanxi
- Beixiangli
Aktuální počasí Beixiangli
Aktuální počasí přímo pro město Beixiangli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
