- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Beishitun
Aktuální počasí Beishitun
Aktuální počasí přímo pro město Beishitun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 16°C |
