- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Beishan
Aktuální počasí Beishan
Aktuální počasí přímo pro město Beishan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 22°C |
