- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Beiliudaogou
Aktuální počasí Beiliudaogou
Aktuální počasí přímo pro město Beiliudaogou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
