- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Beilinggou
Aktuální počasí Beilinggou
Aktuální počasí přímo pro město Beilinggou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 17°C |
