- Počasí
- Nizozemsko
- Drenthe
- Beilen
Aktuální počasí Beilen
Aktuální počasí přímo pro město Beilen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
