- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangxi
- Beikeng
Aktuální počasí Beikeng
Aktuální počasí přímo pro město Beikeng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
