- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Beijie
Aktuální počasí Beijie
Aktuální počasí přímo pro město Beijie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
