- Počasí
- Čínská lidová republika
- Šen-si
- Beigou
Aktuální počasí Beigou
Aktuální počasí přímo pro město Beigou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
