Aktuální počasí Beh Bīd
Aktuální počasí přímo pro město Beh Bīd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
