- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Bedřichov
Aktuální počasí Bedřichov
Aktuální počasí přímo pro město Bedřichov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí do 30. 5. (08:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
