- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Bebington
Aktuální počasí Bebington
Aktuální počasí přímo pro město Bebington. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
