- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Bebići
Aktuální počasí Bebići
Aktuální počasí přímo pro město Bebići. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 3. 4. (00:00) do 4. 4. (00:00)
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
