- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Bazeshi
Aktuální počasí Bazeshi
Aktuální počasí přímo pro město Bazeshi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | 1°C |
