- Počasí
- Palestinská území
- Pásmo Gazy
- Bayt Lāhyā
Aktuální počasí Bayt Lāhyā
Aktuální počasí přímo pro město Bayt Lāhyā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 24°C |
