- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Bayside
Aktuální počasí Bayside
Aktuální počasí přímo pro město Bayside. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 9°C |
