- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Bayside
Aktuální počasí Bayside
Aktuální počasí přímo pro město Bayside. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 8°C |
