- Počasí
- Rusko
- Irkutsk Oblast
- Baykhanova
Aktuální počasí Baykhanova
Aktuální počasí přímo pro město Baykhanova. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
