- Počasí
- Afghánistán
- Herat
- Baydak
Aktuální počasí Baydak
Aktuální počasí přímo pro město Baydak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
