- Počasí
- Afghánistán
- Zabul
- Bayānzaī
Aktuální počasí Bayānzaī
Aktuální počasí přímo pro město Bayānzaī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 15°C |
