- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Bayāna
Aktuální počasí Bayāna
Aktuální počasí přímo pro město Bayāna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 27°C |
