- Počasí
- Mongolsko
- Govĭ-Sumber
- Bayan Bulagiin Suurin
Aktuální počasí Bayan Bulagiin Suurin
Aktuální počasí přímo pro město Bayan Bulagiin Suurin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
