- Počasí
- Ghana
- Upper East
- Bawku
Aktuální počasí Bawku
Aktuální počasí přímo pro město Bawku. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 31°C |
