- Počasí
- Kambodža
- Svay Rieng
- Bavet
Aktuální počasí Bavet
Aktuální počasí přímo pro město Bavet. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 30°C |
