- Počasí
- Libanon
- Liban-Nord
- Batroûmîne
Aktuální počasí Batroûmîne
Aktuální počasí přímo pro město Batroûmîne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 13°C |
