- Počasí
- Pákistán
- Khyber Pakhtunkhwa
- Batora
Aktuální počasí Batora
Aktuální počasí přímo pro město Batora. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 24°C |
