- Počasí
- Burkina Faso
- Sud-Ouest
- Batié
Aktuální počasí Batié
Aktuální počasí přímo pro město Batié. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 30°C |
