Aktuální počasí Bas-Warneton
Aktuální počasí přímo pro město Bas-Warneton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
