- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Bāsudebpur
Aktuální počasí Bāsudebpur
Aktuální počasí přímo pro město Bāsudebpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
