Aktuální počasí Basti Gadan
Aktuální počasí přímo pro město Basti Gadan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 32°C |
