- Počasí
- Austrálie
- South Australia
- Basket Range
Aktuální počasí Basket Range
Aktuální počasí přímo pro město Basket Range. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 11°C |
