- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanxi
- Bashimuping
Aktuální počasí Bashimuping
Aktuální počasí přímo pro město Bashimuping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
