- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jilin
- Bashi’er
Aktuální počasí Bashi’er
Aktuální počasí přímo pro město Bashi’er. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
