- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Basford
Aktuální počasí Basford
Aktuální počasí přímo pro město Basford. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
