- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- Bāsfar
Aktuální počasí Bāsfar
Aktuální počasí přímo pro město Bāsfar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 23°C |
