- Počasí
- Černá Hora
- Opština Rožaje
- Bašće
Aktuální počasí Bašće
Aktuální počasí přímo pro město Bašće. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
