Aktuální počasí Basan
Aktuální počasí přímo pro město Basan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
